نمودار تکنیکال ارز دیجیتال چین لینک (LINK)

نمودار تکنیکال ارز دیجیتال چین لینک (LINK) مخصوص افرادی است که به فعالیت در حوزه ارزهای دیجیتالی هستند. این نمودار ها که از سایت تریدینگ ویو آماده شده اند، شامل اطلاعات مختلف قیمت رمز ارزها هستند. در تحلیل تکنیکال، فرض بر این است که تاریخ تکرار می شود، این جمله به این معناست که در صورت مطالعه قیمت جاری و گذشته دارایی یک ارز می توان اتفاقات آینده آن را پیش بینی کرد و هیچ یک از حرکات و نوسانات قیمتی تصادفی نیست. در این صفحه به بررسی اطلاعات مختلف از رمز ارز چین لینک (LINK) پرداخته ایم. قیمت لحظه ای رمز ارز چین لینک 1/124/382 تومان | حجم مبادلات روزانه ارز دیجیتالی چین لینک 26/718/019/019/822 تومان | مارکت کپ کریپتو کارنسی چین لینک 660/124/559/561/950 تومان |   وضعیت لحظه ای ترید ارز مجازی چین لینک کاهشی

خرید کریپتو کارنسی چین لینک (LINK) در حال حاضر با قیمت 20 دلار انجام می شود. رمز ارز چین لینک (LINK) با مارکت کپ 660/124/559/561/950 تومان رتبه 12 در بازار های معاملاتی را دارد را به خود اختصاص داده است، همچنین حجم معاملات روزانه ارز چین لینک (LINK) معادل 26/718/019/019/822 تومان است. برای فروش کریپتو کارنسی چین لینک (LINK) نرخ لحظه ای آن را به خاطر داشته باشید که در حال حاضر معادل 1/124/382 تومان است. همچنین تغییرات قیمت لحظه ای رمز ارز چین لینک (LINK) در 24 ساعت اخیر به صورت کاهشی  بوده است.

دسته بندی های نمودار تکنیکال ارز دیجیتال چین لینک (LINK)

نمودار های تحلیل تکنیکال به چند دسته تقسیم می شوند:

  • نمودار میله ای
  • نمودار خطی
  • نمودار شمعی

در چارت میله ای تغییرات قیمت در هروز توسط یک میله نمایش داده میشود در این نوع نمودار می توان اطلاعاتی از جمله اولین قیمت، بالاترین و پایین ترین قیمت، ودر نهایت قیمت بسته شده را دریافت کرد.

در نمودار خطی قیمت بسته شده در بازه زمانی مختلف  نمایش داده می شود، که این قیمت ها توسط یک خط به هم وصل می شوند.

از نمودار های پر طرفدار می توان به نمودار شمعی اشاره کرد، این نمودار هم مانند نمودار میله ای اطلاعات اولین، بالاترین، پایین ترین قیمت و قیمت بسته شده را نمایش میدهد، که در اصطلاح به آن کندل می گویند.

هر یک از این کندل ها شامل دو بخش بدنه و سایه است. قسمت های ابتداعی کندل بالاترین و اولین قیمت را نمایش می دهد و در مقابل قسمت های انتهایی کندل اخرین و پایین ترین قیمت را به نمایش می گذارند.