خرید تتر ارزان

بهترین صرافی خرید تتر مطمئنا باید ویژگی های ممتازی داشته باشد تا با خدمات کاربردی که به مشتریان خود ارائه می دهد، در کسب رضایت کاربران خود موفق باشد. برای تریدرها و فعالان این حوزه، امنیت، تسریع انجام معاملات، نرخ کارمزد پایین، توانایی معامله ارزهای صرافی بایننس در پلتفرمی ایرانی و موارد بسیاری حائز اهمیت است.

پس مهم است که صرافی ارائه کننده ارزهای دیجیتال بتواند با حفظ فاکتورهای مهم برای کاربران، اعتبار خود را افزایش دهد و بستری امن و مطمئن برای معامله گران ایجاد کند. برخی از این فاکتور ها عبارتند از:

  • اعتبار صرافی و قابل اطمینان بودن آن در نگه داری دارایی کاربران
  • امنیت بالای صرافی که آن را غیر قابل هک برای سودجویان می کند و از اموال معامله گران محافظت می کند.
  • فراهم کردن پلتفرمی حرفه ای که کاربران بدون معطل شدن و مشکل های پیش رو به فعالیت در بازار بپردازند.
  • پشتیبانی آنلاین و 24 ساعته برای کاربران که کمک کننده ای برای رفع مشکلات معاملاتی آنها باشد.
بهترین صرافی خرید تتر

امتیاز های ویژه صرافی های خرید و فروش تتر

برخی صرافی های خرید و فروش تتر، علاوه بر ویژگی های که ملزم به رعایت هستند، یکسری امتیاز های ویژه برای کاربران خود در نظر می گیرند تا ضمن انجام حسن کار، ترقیب کننده ای برای فعالان این حوزه باشند

صرافی خرید و فروش تتر اکسچنج لند

صرافی اکسچنج لند تنها صرافی ارز دیجیتال ایرانی که موفق به کسب جواز e نماد اعتماد و نماد ساماندهی در کشور شده است، می کوشد تا با امتیاز های ویژه ای که برای کاربران خود در نظر گرفته است، گامی در خدمت رسانی به معامله گران ارزهای دیجیتال بردارد تا بتواند نقشی سازنده در ایجاد امنیت در معاملات کریپتو کارنسی ایفا کند. برای خرید ارز دیجیتال تتر و دیگر رمز ارز ها اینجا کلیک کنید . امتیازاتی که کاربران صرافی ارز دیجیتال اکسچنج لند از آن بهره مند می شوند عبارت است از:

  • خرید تتر با ارزان ترین قیمت
  • در صورت استفاده از کد رفرال، اختصاص سطح کاربری 5 به کاربر
  • تخفیف 25 درصدی در کارمزد ها با ثبت نام از کد رفرال

نرخ لحظه ای رمز ارز تتر: 59/248 تومان
حجم مبادلات روزانه ارز دیجیتالی تتر: 4/628/810/824/950/411 تومان
مارکت کپ کریپتو کارنسی تتر: 5/876/180/740/313/541 تومان
وضعیت لحظه ای ترید ارز مجازی تتر: افزایشی

خرید رمز ارز مجازی تتر (USDT) در بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال

ما در این قسمت سعی داریم با نمایش قیمت لحظه ای کریپتو کارنسی تتر و دیگر اطلاعات مربوط، به شما کمک کنیم تا با خرید ارز دیجیتال تتر USDT و فروش به موقع آن، سود دوچندان به دست آورید.

ارز دیجیتال (USDT) با مارکت کپ حدود 99,271,547,992 دلار میلیون دلار انجام می شود، این رمز ارز رتبه 3 بازار را به خود اختصاص داده است. مقدار سهمی که رمز ارز مجازی تتر از کل بازار در اختیار دارد معادل 99,179,337,471 USDT می باشد. با محسابه نرخ لحظه ای تتر 1 دلار، هر واحد از کریپتو کارنسی تتر (USDT) به قیمت 1 دلار معامله می شود. ترید ارز دیجیتال (USDT) با حجم مبادلات روزانه به مقدار 78,198,618,501 دلار می باشد. وضعیت رمز ارز تتر (USDT) معادل 0.07% و تغییرات قیمت ارز در ۲۴ ساعت اخیر به صورت افزایشی بوده است. برای اطلاعات بیشتر از تمامی ارزهای دیجیتال به صفحه کوین مارکت کپ مراجعه کنید.