تتر با پایین ترین قیمت

تتر یک استیبل کوین (ارز با ثبات) برای تراکنش های روزمره مهم است. که الان با قیمت لحظه ای 59/248 تومان در بازار معامله می شود. اگر این ثبات وجود نداشته باشد، یک فروشنده  به دلیل ترس از دست دادن ارزش دارایی خود به دلیل نوسانات قیمت، نسبت به تجارت کالاها و خدمات بدبین خواهد بود. این یکی از دلایلی است که، ارزهای دیجیتال هنوز به طور گسترده مورد استفاده قرار نگرفته اند.

USDT یک ارز دیجیتال بحث‌برانگیز است که در حاضر حاضر با مارکت کپ 5/876/180/740/313/541 تومان، روزانه با حجم 4/628/810/824/950/411 تومان، معامله می شود. بالاترین قیمت این ارز (ATH) در تاریخ March 2, 2024 معادل 0.00000000000000 دلار بوده است. ادعا می شود که هر توکن صادر شده از تتر توسط یک دلار ایالات متحده (USD) پشتیبانی می شود. به عبارتی دیگر هر تتر معادل 1 دلار است. تتر بر روی پروتکل Omni به عنوان یک توکن صادر شده در بلاک چین عمل می کند. هر تراکنش Omni که در یک تراکنش بیت کوین ثبت می شود، هش تراکنش یکسانی را به اشتراک می گذارد و امنیت شبکه تتر را تقویت می کند.

این محبوب ترین استیبل کوین در جهان است. حتی به عنوان جایگزین دلار در صرافی های محبوب مانند بایننس عمل می کند. به این معنا که به ازای هر تتر، یک مقدار هم ارزش با تتر، دلار صادر میشود.

تتر با پایین ترین قیمت

خرید تتر چه مزیتی دارد؟

خرید تتر با رتبه 3 در بازار یکسری مزایای قابل  توجه دارد، که برخی از این مزایا در اینجا ذکر شده است:

خرید ارز تتر با ترانزیت (انتقال) ایمن:

با در نظر گرفتن پرداخت های ایمن ارائه شده از طریق استفاده از بلاک چین بیت کوین، انتقال پول نقد واقعی به پول نقد دیجیتال، آسان می شود.

خرید تتر (USDT) ارزان تر و سریع تر از دلار (USD):

زمانی که شما از تتر برای خرید و فروش و یا به عبارت دیگر معامله استفاده می کنید، این امر بسیار ارزان تر و سریع تر از حالتی است که شما از فیات (پول فیزیکی) برای تبدیل به ارز دیجیتال استفاده می کنید. معامله گران و تریدر ها می توانند پول فیزیکی خود را به پول دیجیتال یا همان تتر تبدیل کنند و از آن نگه داری کنند تا هر زمان که بخواهند اقدام به معامله کنند و به راحتی از فیات تبدیل شده خود به استیبل کوین تتر برای خرید ارز دیجیتال مورد نظر خود اقدام کنند.

پذیرش در سراسر جهان:

پلتفرم‌هایی که در ابتدا فاقد گزینه برداشت دلار بودند، همچنین برای ایرانیان که به علت تحریم های ظالمانه قابلیت پرداخت های الکترونیکی بین المللی را نداشته اند، اکنون می‌توانند به جای آن از تتر استفاده کنند و به آنها این امکان را می‌دهد که به بازارها و امکانات جدید دسترسی داشته باشند.

فروش تتر

فروش تتر و یا خرید آن صرفا برای ایرانیان چه مزایایی دارد؟

فروش تتر و یا خرید آن برای ایرانیان حائز اهمیت است چرا که ایران سال های متمادی است که به علت تحریم های سخت و ظالمانه از سوی دولت آمریکا با شرایط دشواری مواجه شده، که این امر مبادلات مالی و پرداخت های بین المللی را تحت تاثیر خود قرار داده است، به همین علت تریدر ها در روند تبدیل و انتقال مالی به سایر ارزها با محدودیت هایی مواجه هستند. موارد زیر از جمل مزایای تتر برای ایرانیان است:

  • هم قیمت بودن با دلار که دستخوش نوسانات شدید دلار در کشور ما نمی شود.
  • سرعت نقد شوندگی بالا
  • پایین بودن تراکنش و کارمزد در تبدیلات
  • استیبل کوین بودن تتر این ویژگی را برای آن ایجاد کرده است که از ثبات بیشتری برخوردار باشد و در مقایسه با رمز ارزی مانند بیت کوین، با نوسانات شدید قیمت تغییری نکند.