ارز دیجیتال بایننس کوین چیست؟

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال بایننس کوین: 20/691/549 تومان
مارکت کپ ارز مجازی بایننس کوین: 3/094/297/158/554/967 تومان
وضعیت کنونی برای فروش کریپتو کارنسی بایننس کوین: افزایشی

خرید رمزارز مجازی بایننس کوین (BNB) در بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال، ما در این قسمت سعی داریم با نمایش قیمت لحظه ای کریپتو کارنسی بایننس کوین (BNB) و دیگر اطلاعات مربوط به شما کمک کنیم تا با خرید ارز دیجیتال بایننس کوین (BNB) و فروش به موقع آن، سود دوچندان به دست آورید.

ّایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال است که با مارکت کپ حدود 53,351,790,726 دلار میلیون دلار، در رتبه 4 بازار قرار داشته و سهم 149,544,007 BNB از کل بازار را در اختیار دارد. در خرید کریپتو کارنسی بایننس کوین (BNB) هر واحد از آن در این لحظه، با احتساب نرخ تتر 1 دلار، معادل 357 دلار دلار معامله می شود و خرید و فروش ارز مجازی با حجم مبادلات روزانه به مقدار 1,325,778,988 دلار انجام می شود. قیمت لحظه ای رمز ارز مجازی بایننس کوین (BNB) معادل 1.00% و تغییرات قیمت آن در ۲۴ ساعت اخیر به صورت افزایشی بوده است. با مشاهده صفحه کوین مارکت کپ از وضعیت ارزهای دیگر مطلع شوید

ارز دیجیتال بایننس کوین چیست؟ بایننس کوین، یک ارز رمزنگاری شده است که توسط صرافی بایننس ساخته شده و با نماد اختصاری bnb معامله می شود. از ژوئن 2021 صرافی بایننس بزرگترین صرافی رمزنگاری شده در جهان است که بیش از 1.4 میلیون تراکنش در ثانیه را پشتیبانی می کند.

بایننس کوین در عرضه اولیه جولای سال 2017 معرفی شد و نزدیک به 15 میلیون دلار سرمایه جذب کرد.

از 15 میلیون دلار جمع آوری شده، 35 درصد به ارتقاء پلت فرم و سیستم صرافی بایننس اختصاص داده شد.

50 درصد برای بازاریابی صرافی بایننس و آموزش کاربران جدید اختصاص پیدا کرد.

15 درصد باقیمانده به عنوان ذخیره در صورت بروز شرایط اضطراری یا شرایط بی سابقه در نظر گرفته شد.

صرافی Binance، بر اساس حجم معاملات روزانه بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در سطح جهان است. هم چنین قصد دارد معامله ارزهای دیجیتال را در سیستم های مالی کل دنیا مطرح کند. هدفی که بایننس دنبال می کند یک رویداد جدید در امور مالی دنیا هست.

بایننس کوین در ابتدا بر روی بلاکچین اتریوم با توکن (ERC-20) شروع به کار کرد اما بعد از مدتی با راه اندازی شبکه اصلی بلاکیچن خود (بایننس اسمارت‌چین) با نام اختصاری (BSC)، بایننس کوین را هم بر روی بلاکچین جدید خود انتقال داد.

صرافی بایننس به جز بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در جهان، یک اکوسیستم کامل از قابلیت  های مختلف را به کاربران ارز دیجیتال ارائه می دهد که شامل Binance Chain، شبکه Binance Smart Chain، آکادمی آموزشی Binance، کیف پول تراست ولت و پروژه های تحقیقاتی دیگر هست که همگی از قدرت فناوری بلاکچین برای تامین منابع مالی جدید در دنیا استفاده می کنند.

بایننس کوین بخش جدایی ناپذیر از عملکرد موفق بسیاری از پروژه های دیگر Binance است. از همه مهم تر از بایننس کوین می توان برای معامله و پرداخت کارمزد با تخفیف قابل توجه در صرافی بایننس استفاده کرد.

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

نظر شما برای ما با ارزشه