ارز دیجیتال کوانتوم چیست؟

قیمت لحظه ای ارز دیجیتال کوانتوم: 196/202 تومان
مارکت کپ ارز مجازی کوانتوم: 20/553/337/094/898 تومان
وضعیت کنونی برای فروش کریپتو کارنسی کوانتوم: افزایشی

خرید رمزارز مجازی کوانتوم (QTUM) در بازارهای معاملاتی ارزهای دیجیتال، ما در این قسمت سعی داریم با نمایش قیمت لحظه ای کریپتو کارنسی کوانتوم (QTUM) و دیگر اطلاعات مربوط به شما کمک کنیم تا با خرید ارز دیجیتال کوانتوم (QTUM) و فروش به موقع آن، سود دوچندان به دست آورید.

کوانتوم با نماد اختصاری AAV یک ارز دیجیتال است که با مارکت کپ حدود 354,380,101 دلار میلیون دلار، در رتبه 164 بازار قرار داشته و سهم 104,755,842 QTUM از کل بازار را در اختیار دارد. در خرید کریپتو کارنسی کوانتوم (QTUM) هر واحد از آن در این لحظه، با احتساب نرخ تتر 1 دلار، معادل 3 دلار دلار معامله می شود و خرید و فروش ارز مجازی با حجم مبادلات روزانه به مقدار 53,011,191 دلار انجام می شود. قیمت لحظه ای رمز ارز مجازی کوانتوم (QTUM) معادل 1.40% و تغییرات قیمت آن در ۲۴ ساعت اخیر به صورت افزایشی بوده است. با مشاهده صفحه کوین مارکت کپ از وضعیت ارزهای دیگر مطلع شوید

ارز دیجیتال کوانتوم چیست؟ آیا تا بحال به ادغام قابلیت های بلاکچین بیتکوین و اتریوم فکر کرده اید!؟

یک شبکه که بتواند هم به اندازه بیتکوین امن باشد هم مثل اتریوم قابلیت اجرای قراردادهای هوشمند را داشته باشد، بله این شبکه وجود دارد در ادامه همراه ما باشید تا با این پروژه جذاب آشنا شوید.

Qtum ، با عنوان “کوانتومی” یک پلتفرم بلاکچین منبع باز با مدل اجماع (اثبات سهام متقابل) است که هدف آن جمع آوری نقاط قوت بیتکوین و اتریوم در یک زنجیره است.

به طور خلاصه، یک ارز رمزنگاری شده است که عملکرد اجرای قرارداد های هوشمند اتریوم را با امنیت مدل خروجی تراکنش های بیتکوین (UTXO) ترکیب می کند تا بستری مناسب برای پذیرش توسط سازمان های بزرگ ایجاد کند.

این پروژه در مارس 2016 معرفی شد، یکسال بعد در سال 2017 عرضه اولیه شد و بنیان گذاران آن توانستند 15 میلیون دلار سرمایه جذب کنند، در نهایت 13 سپتامبر 2017 راه اندازی شد.

در بالاتر اشاره شد که یکی از قسمت های اصلی Qtum که از بیتکوین گرفته شده است مدل خروجی UTXO است. این مدل خروجی، نوعی سیستم حسابداری جدید است که یک نوع رسید برای کوین های خرج نشده پس از معامله ارائه می دهد و سطح بالایی از امنیت تراکنش ها را فراهم می کند.

این ارز دیجیتال علاوه بر داشتن نقاط قوت بلاکچین بیتکوین و اتریوم، نقاط ضعف این دو بلاکچین را پوشش می دهد. مثل قابلیت همکاری، مدیریت شبکه، سختی و هزینه های زیاد مدل اجماع اثبات کار و دشواری اتصال قراردادهای هوشمند با برنامه های کاربردی زندگی واقعی.

این مشکلات را با استفاده از دو فناوری لایه انتزاع حساب و پروتکل حکمرانی غیر متمرکز حل می کند. همین طور این شبکه در برقراری امنیت هم فراتر پا گذاشته و مدل اجماع MPoS (اثبات سهام متقابل) را برای امنیت شبکه انتخاب کرده.

مقالات مرتبط رو حتما ببینید

نظر شما برای ما با ارزشه